» Інформація » Погашення заборгованості у бюджетній сфері обговорили на нараді

Погашення заборгованості у бюджетній сфері обговорили на нараді

Автор: admin1 от 15-08-2019, 09:22
 (голосів: 0)

Погашення заборгованості у бюджетній сфері обговорили на нарадіШляхи вирішення питання ліквідації дефіциту із заробітної плати вчора, 14 серпня, розглянули на нараді під головуванням очільника області Маркіяна Мальського.

В межах зустрічі заслухали інформацію про дефіцит на оплату праці місцевих бюджетів у галузевому та територіальному зрізі.

На нараді наголосили про персональну відповідальність посадових осіб міст, районів та об’єднаних територіальних громад за дотриманням законодавства та своєчасної і в повному обсязі  виплати зарплати працівникам підвідомчих установ.

«Зараз вкрай необхідно напрацювати механізми, які б дозволили оптимізувати мережу бюджетних установ, насамперед у медичній та освітній галузі. Це дасть можливість збалансувати місцеві бюджети, вдосконалити їх структуру. Окрім того, необхідно сконцентрувати всі наявні ресурси для погашення заборгованості із зарплати», - наголосив голова облдержадміністрації Маркіян Мальський.

За словами керівника  департаменту фінансів Олега Демківа, дефіцит на зарплату становить 285 млн грн. За інформацією фінансистів, найбільша заборгованість із виплати зарплати прогнозується у містах Дрогобичі та Самборі, Турківського та Старосамбірського районів.

За результатами наради, ухвалили рішення звернутися до центральних органів влади про вдосконалення механізмів визначення та розподілу фінансового ресурсу між місцевими бюджетами з метою подальшого недопущення складної фінансової ситуації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua