» Інформація » Відбулось засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати

Відбулось засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати

Автор: admin2 от 10-09-2020, 13:12
 (голосів: 0)

Відбулось засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної платиСьогодні, 10 вересня, відбулось засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика.

На засіданні розглянули питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати та зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у: Львівському казенному експериментальному підприємстві засобів пересування і протезування, ПП «Приватна агрофірма «Винниківська» та ПП «Захід-агроінвест».

Представники двох підприємств боржників запевнили, що наявні борги із заробітної плати та ЄСВ будуть погашені у повному обсязі до кінця листопада поточного року.

За підсумками роботи комісії були дані доручення щодо погашення наявних боргів та не нарощення їх у майбутньому.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua