Урочисте віче з нагоди Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України відбулося сьогодні на площі біля Колони Свободи, що перед будинком районної влади. Тут зібралися священнослужителі, представники влади, українські воїни, мешканці, щоб вшанувати найбільше свято нашої держави та її символи.
Владика Григорій (УГКЦ) та владика Яків (УПЦ КП) разом зі священиками обох конфесій освятили два синьо-жовті знамена. Одне з них завдяки військовослужбовцям Дрогобицької в/ч А 1108 буде підняте сьогодні над перехрестям “Вигода” на тридцятиметровій щоглі, встановленій на честь українських Героїв. Другий прапор під звуки Державного Гімну України підняли на щоглу біля пам'ятника воїни-добровольці, які щойно повернулися із зони АТО. В цей час у вись символічно злетіли синьо-жовті повітряні кульки.
Спільно з владиками учасники віча помолилися за перемогу України, мир, спокій та процвітання рідної держави, єдність і порозуміння в суспільстві. Разом зі словами молитви з рук юнаків та дівчат, українських бійців у небо піднялися білі голуби, як символ добра, миру та любові.
Під звуки військового духового оркестру голова райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора поклали квіти до пам'ятника Свободи.
Вітаючи присутніх зі святом, голова райдержадміністрації Володимир Шутко сказав, що мабуть немає більше у світі державного прапора, так щедро і рясно скропленого кров'ю народу та його героїв, як український. “Тому я переконаний,- сказав голова райдержадміністрації,- що цей прапор майорітиме у віках над вільною, сильною, процвітаючою, європейською Україною.”
З найбільшим державним святом учасників віча, ветеранів національно-визвольної боротьби, українських військових привітав голова районної ради Михайло Сікора.
Пісні про Україну піднесено виконала хорова капела “Каменяр” (художній керівник Наталія Самокішин).
Урочисті заходи продовжилися в районному народному домі, де відбулося нагородження з нагоди Дня незалежності України грамотами райдержадміністрації та районної ради, церковними нагородами УПЦ КП.













