» Інформація » На Дрогобиччині відбулись заходи до Дня Гідності та Свободи

На Дрогобиччині відбулись заходи до Дня Гідності та Свободи

Автор: admin1 от 21-11-2019, 15:21

На Дрогобиччині відбулись заходи до Дня Гідності та СвободиСьогодні, 21 листопада, біля Колони Свободи відбулося віче пам'яті з нагоди Дня Гідності та Свободи. Присутні разом з о. Романом помолилися за Україну та її захисників.
Хвилиною мовчання учасники віча вшанували пам’ять героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності, які загинули на Майдані та в зоні АТО за свободу і територіальну цілісність України.

Корзину квітів до підніжжя Колони Свободи від керівників району поклали перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба та заступник голови районної ради Володимир Стецівка.  Виступаючи перед учасниками віча, вони зазначили, що подвиги героїв залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
«Я низько схиляю голову перед Героями Небесної Сотні, загиблими захисниками на сході, усіма тими, хто зазнав катувань, був травмований, хто у непростий для країни час став на захист честі, свободи та гідності Української держави», – сказав Руслан Щерба.

На Дрогобиччині відбулись заходи до Дня Гідності та Свободи