Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, під час якої було проаналізовано підсумки діяльності підрозділів за галузями. Йшлося про стан виконання місцевих бюджетів у 2019 році та очікувані прогнози на початок 2020 року, ситуація щодо легалізації зайнятості та виплати заробітної плати в районі, про стан розгляду звернень громадян, про ситуацію щодо будівництва амбулаторію сімейної медицини в с.Доброгостів; про стан готовності вторинної ланки до підписання договору з НСЗУ тощо. За підсумками наради підписане протокольне доручення керівниками відповідно до компетенції.













