» Інформація » Тарас Матолич провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів

Тарас Матолич провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів

Автор: admin2 от 22-10-2020, 11:35
 (голосів: 0)

Тарас Матолич провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділівСьогодні заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА. Йшлося про сприяння виборчим комісіям в реалізації їхніх повноважень з проведення місцевих виборів 25 жовтня. Керівники інформували про стан матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць району.

Тарас Матолич наголосив на необхідності в межах компетенції максимального сприяння комісіям в реалізації їхніх повноважень, зокрема, з метою дотримання протиепідемічних заходів під час проведення виборів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua