» Інформація » На Львівщині активізували інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо детінізації зайнятості

На Львівщині активізували інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо детінізації зайнятості

Автор: admin2 от 24-01-2020, 12:02
 (голосів: 0)

На Львівщині активізували інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо детінізації зайнятостіНа виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості, на Львівщині проведуть масштабну інформаційно-роз’яснювальну  кампанію. Про це домовились під час наради під головуванням начальника Головного управлінні Держпраці у Львівській області Ольги Вільхової.

Інформаційна кампанія проводитиметься спільно з органами місцевого самоврядування, обласними управліннями ДПС, Пенсійного фонду, Служби зайнятості, Служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також  державних адміністрацій.

Заходи проводитимуть для суб’єктів господарювання сфери торгівлі товарами та послугами.

В межах інформаційної кампанії заплановано проведення семінарів, нарад, лекцій, відвідування суб’єктів господарювання тощо.

Головне управління Держпраці у Львівській області наголошує: незадекларована праця має негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців.

Повністю задекларована праця у тому разі, якщо роботодавець уклав з працівником трудовий договір, офіційно повідомив про його працевлаштування державну фіскальну службу, офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату, сплачує за працівника єдиний соціальний внесок.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua