29 січня у Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар для роботодавців та працівників щодо переваг офіційного працевлаштування та негативних наслідків неформальної зайнятості.
Нагадаємо, що в Дрогобицькому районі триває цільова інформаційна кампанія з детінізації зайнятості, яка спрямована на реалізацію доручення Прем’єр – міністра України Олексія Гончарука від 22.01.2020 р. №231/0/1-20 «Про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами». Роз’яснювальну роботу щодо переваг легального працевлаштування проводять інспектори праці Головного управління Держпраці, представники ДПС, Пенсійного фонду, центру зайнятості, відділів та управлінь райдержадміністрації з працівниками та роботодавцями, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі товарами та послугами. Під час заходів пропонують всім роботодавцям оформити трудові договори з усіма найманими працівниками задля уникнення фінансової відповідальності, передбаченої ст. 265 КЗППУ.













