» Економіка » На зустрічі з роботодавцями йшлося про негативні наслідки неформальної зайнятості

На зустрічі з роботодавцями йшлося про негативні наслідки неформальної зайнятості

Автор: admin2 от 30-01-2020, 15:42
 (голосів: 1)

На зустрічі з роботодавцями йшлося про негативні наслідки неформальної зайнятості29 січня у Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар для роботодавців та працівників щодо переваг офіційного працевлаштування та негативних наслідків неформальної зайнятості.

Нагадаємо, що в Дрогобицькому районі триває цільова інформаційна кампанія з детінізації зайнятості, яка спрямована на реалізацію доручення Прем’єр – міністра України Олексія Гончарука від 22.01.2020 р. №231/0/1-20 «Про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами». Роз’яснювальну роботу щодо переваг легального працевлаштування проводять інспектори праці Головного управління Держпраці, представники ДПС, Пенсійного фонду, центру зайнятості, відділів та управлінь райдержадміністрації з працівниками та роботодавцями, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі товарами та послугами. Під час заходів пропонують всім роботодавцям оформити трудові договори з усіма найманими працівниками задля уникнення фінансової відповідальності, передбаченої ст. 265 КЗППУ.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua