Сьогодні, 17 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба мав робочу зустріч з представниками громади с.Лішня. Мова йшла про аварійно небезпечну ділянку автодороги Дрогобич-Самбір в межах села. Лише за останні кілька місяців тут сталося три ДТР з трагічними наслідками. Під час зустрічі в РДА , у якій також взяв участь начальник управління економіки та ЖКГ Віталій Скоропад, йшлося про необхідність встановлення світлофора, нанесення дорожньої розмітки, облаштування та освітлення пішохідного переходу, будівництво пішохідної доріжки та інші першочергові заходи для безпеки дорожнього руху.













