Чергова зустріч керівництва райдержадміністрації з мешканцями населених пунктів району відбулася вчора, 23 жовтня, в Нагуєвичах, на якій обговорювалися важливі для громади питання.
Основні з них – це необхідність завершення ремонту автодороги Дрогобич - Підбуж в межах села та ремонт в закладах соціальної сфери. Керівник апарату РДА Руслан Щерба повідомив, що ремонтні роботи дитячого садка знаходиться на особистому контролі голови райдержадміністрації і вони виконуються згідно з визначеним графіком.
Участь в зустрічі взяв директор Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдан Лазорак, який наголосив на важливості патріотичного виховання молоді та інформував які заходи відбуваються та плануються в музеї.
Також Руслан Щерба разом з начальником відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури Михайлом Волошиним, депутатом районної ради Михайлом Чаплею та сільським головою Оксаною Вовків оглянули стан благоустрою територій, які належать Нагуєвицькій сільській раді.













