» Інформація » В Нагуєвичах відбулася зустріч керівництва РДА з мешканцями району

В Нагуєвичах відбулася зустріч керівництва РДА з мешканцями району

Автор: admin1 от 24-10-2018, 11:46
 (голосів: 0)

В Нагуєвичах відбулася зустріч керівництва РДА з мешканцями районуЧергова зустріч керівництва райдержадміністрації з мешканцями населених пунктів району відбулася вчора, 23 жовтня, в Нагуєвичах, на якій обговорювалися важливі для громади питання.

Основні з них – це необхідність завершення ремонту автодороги Дрогобич - Підбуж в межах села та ремонт в закладах соціальної сфери. Керівник апарату РДА Руслан Щерба повідомив, що ремонтні роботи дитячого садка знаходиться на особистому контролі голови райдержадміністрації і вони виконуються згідно з визначеним графіком.

Участь в зустрічі взяв директор Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдан Лазорак, який наголосив на важливості патріотичного виховання молоді та інформував які заходи відбуваються та плануються в музеї.

Також Руслан Щерба разом з начальником відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури Михайлом Волошиним, депутатом районної ради Михайлом Чаплею та сільським головою Оксаною Вовків оглянули стан благоустрою територій, які належать Нагуєвицькій сільській раді. 

В Нагуєвичах відбулася зустріч керівництва РДА з мешканцями району
В Нагуєвичах відбулася зустріч керівництва РДА з мешканцями району

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua