» Інформація » Дрогобиччина вшановує пам’ять Небесної Сотні

Дрогобиччина вшановує пам’ять Небесної Сотні

Автор: admin2 от 20-02-2020, 14:45

Дрогобиччина вшановує пам’ять Небесної СотніСьогодні, 20 лютого біля Колони Свободи відбулося віче пам’яті українських героїв, які шість років тому полягли на Київському Майдані, захищаючи гідність та свободу своєї держави. Серед них - наші земляки Богдан Вайда, Олег Ушневич, Йосип Шілінг. Панахиду за душі невинно убієнних відслужив священик-капелан о.Михайло Коліщак. Голова районної ради Михайло Сікора та перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба поклали квіти до Колони Свободи. У своєму слові до учасників віча Руслан Щерба сказав: “Пам’ятаймо, що в Україні йде війна. Не забуваймо про це. В пам’ять про жертву Небесної Сотні, тих, хто загинув у війні на сході України, кожен з нас має докластися до того, щоб зберегти державу для прийдешніх поколінь. Україні бути! Україна буде вічно!”

Учасники художньої самодіяльності районного народного дому Ліля Щур та Мар’ян Харів присвятили пісню загиблим героям. Після спільного виконання Державного Гімну України ведучий віча Іван Сех запросив присутніх на посвячення меморіального стенду пам’яті Небесної Сотні, розміщеного у фойє районної ради.

Дрогобиччина вшановує пам’ять Небесної Сотні