» Інформація » У Верхньогаївському лісництві на честь Героїв Майдану висаджено 1,5 гектари лісу

Автор: admin1 от 1-04-2014, 11:11

У Верхньогаївському лісництві на честь Героїв Майдану висаджено 1,5 гектари лісуВ п’ятницю, 28 квітня, відбувся захід із посадки дерев  на честь Героїв Майдану, в якому прийняли участь студенти та викладачі Дрогобицького нафтового коледжу. Учасники акції з неабияким ентузіазмом  взялись за роботу і за короткий час було висаджені дерева на площі 1,5 гектари у Верхньогаївському лісництві. Ліс повинен стати живим пам'ятником героям, тим самим ми увічнимо пам'ять про тих, хто боровся і віддав свої життя заради нашого майбутнього.  На границі ділянки встановили інформаційний знак,  що дані лісові культури  посаджені на честь Героїв Майдану.

Всі учасники акції виявили бажання продовжити подібні заходи в інших лісництвах Дрогобицького району.