5 квітня на вулиці Пилипа Орлика з ініціативи активних громадян міста Дрогобича, було впорядковано територію та посаджено дерева й кущі на честь Героїв Майдану. Вибір місця для створення парку в центральній частині міста є символічний, оскільки знаходиться між двома храмами – православною церквою Святого Андрія Первозванного та хоральною синагогою.
Цього дня люди долучилися до спільної толоки: зібрали сміття, засипали територію землею, зі старих шин зробили привабливі квітники, встановили інформаційний щит, що на цьому місці буде парк героїв Небесної сотні.
Під час акції було зібрано більше двох тисяч підписів зі зверненням до депутатів міської ради підтримати створення такого парку та встановити тут пам’ятний знак Героям Майдану. (ВІДЕО)













