Сьогодні, 27лютого за доручення першого заступника голови РДА Руслана Щерби начальник відділу ЖКГ, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Михайло Волошин та керівник філії ДП «Дрогобицький райавтодор» Ігор Богаченко обстежили виконання робіт з влаштування тротуарних доріжок вздовж ділянки дороги загального користування державного значення Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий у с. Лішня на вул. Дрогобицькій.
Будівництво доріжок завершиться до 20 березня.













