» Інформація » Русловідновлюючі роботи в районі продовжаться після закінчення нересту

Русловідновлюючі роботи в районі продовжаться після закінчення нересту

Автор: admin2 от 5-06-2020, 13:25

Русловідновлюючі роботи в районі продовжаться після закінчення нерестуСьогодні, 5 червня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулася нарада стосовно виконання зобов’язань підприємством ТзОВ «Прикарпатгідробудінвест+»  згідно з укладеною угодою від 14 серпня 2018 року відповідно до Порядку проведення руслоочисних, руслорегулюючих та днопоглиблювальних робіт на річках області, затвердженого рішенням Львівської обласної ради від 15.09.2015 №1427. Директор ТзОВ «Прикарпатгідробудінвест+» Наталія Баган інформувала про причини зупинення виконання на об’єктах усіх необхідних заходів. Також  під час наради було наголошено на необхідності відновлення робіт у зв’язку із завершенням періоду охорони нерестуючої риби 10 червня 2020 року.