» Інформація » На нараді в РДА розглянули питання користування надрами місцевого значення

На нараді в РДА розглянули питання користування надрами місцевого значення

Автор: admin2 от 26-02-2020, 12:28
 (голосів: 0)

На нараді в РДА розглянули питання користування надрами місцевого значення25 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів робочу нараду з питань дотримання законодавства при користуванні надрами місцевого значення субєктами господарювання, які здійснюють діяльність на території району. У нараді взяли участь керівники та представники місцевої прокуратури, поліції, відділу ДСНС, управління водного господарства, відділу ДПС, управління економіки, ЖКГ та захисту довкілля РДА.

За підсумками наради Р.Щерба дав доручення створити робочу групу з питань дотримання законодавства при користуванні надрами місцевого значення субєктами господарювання, які здійснюють діяльність на території Дрогобицького району; вивчити питання стосовно наявності необхідних документів у підприємства, яке проводить видобуток гравію в с. Підмонастирок. Дрогобицькому відділу поліції доручено надати інформацію щодо встановлення фактів порушень дотримання норм чинного законодавства в сфері видобутку корисних копалин за 2019 - 2020 роки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua