25 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів робочу нараду з питань дотримання законодавства при користуванні надрами місцевого значення суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність на території району. У нараді взяли участь керівники та представники місцевої прокуратури, поліції, відділу ДСНС, управління водного господарства, відділу ДПС, управління економіки, ЖКГ та захисту довкілля РДА.
За підсумками наради Р.Щерба дав доручення створити робочу групу з питань дотримання законодавства при користуванні надрами місцевого значення суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність на території Дрогобицького району; вивчити питання стосовно наявності необхідних документів у підприємства, яке проводить видобуток гравію в с. Підмонастирок. Дрогобицькому відділу поліції доручено надати інформацію щодо встановлення фактів порушень дотримання норм чинного законодавства в сфері видобутку корисних копалин за 2019 - 2020 роки.













