Сьогодні, 5 березня під час наради із працівниками закладів культури району було проведено інформаційну кампанію щодо профілактики захворювань на грип, ГРВІ та коронавірус. З фаховим роз’ясненням перед працівниками народних домів та бібліотек виступив лікар КНП “Дрогобицька районна лікарня” Олег Шикоряк. Він також роздав учасникам наради інформаційні плакати з рекомендаціями від МОЗ.
У нараді взяв участь голова райдержадміністрації Омелян Стасула. Звертаючись до присутніх, він зазначив, що працівники бібліотек та народних домів
постійно перебувають серед людей. Тому почуте сьогодні є корисним як для них персонально, так і для мешканців сіл, де вони працюють. Голова райдержадміністрації попросив працівників культури з просвітницькою метою максимально розповсюдити отриману інформацію серед населення, щоб уникнути поширення домислів, недостовірних чуток та безпідставної паніки.













