2 квітня 1990 року перша сесія Дрогобицької районної ради першого демократичного скликання своїм рішенням підтримала пропозицію депутата Романа Пиля (на жаль, нині покійного) щодо встановлення українського національного синьо-жовтого прапора на головному будинку районної влади. В цей день також вперше в стінах чотириповерхового адмінбудинку пролунав гімн «Ще не вмерла Україна». Тоді ж районну раду очолив перший демократично обраний голова Тарас Метик.
Встановити прапор районні обранці доручили наймолодшому депутату Володимиру Стецівці і найстаршому Олександру Крамарцю (нині покійний), який був родом зі східних теренів України. Як згадують очевидці, велелюдний майдан перед адмінбудинком вітав цю знаменну історичну подію зі сльозами радості на очах, оплесками і вигуками «Слава Україні!».













