Вчора, 9 березня з нагоди 206-х роковин народження Тараса Шевченка голова райдержадміністрації Омелян Стасула поклав квіти до символічного пам’ятника Великому Кобзареві на кручі біля с.Долішній Лужок та до пам’ятника Тарасові Шевченку у м.Дрогобич.
Разом з очільником району пам’яті великого сина українського народу, митця і пророка вклонилися помічник народного депутата України Ореста Саламахи Олег Пилипців, представники громади району.













