Сьогодні, з нагоди 207-х роковин народження Тараса Шевченка керівництво райдержадміністрації поклало квіти до погруддя Тараса Шевченка у м.Стебник та до пам’ятника на пагорбі біля с.Долішній Лужок.
Пам’ять Великого Кобзаря вшанували новопризначений голова райдержадміністрації Степан Кулиняк, перший заступник та заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад і Тарас Матолич.
Слід зазначити, що у жовтні минулого року пам’ятник Шевченкові біля Долішнього Лужка був відреставрований за спонсорські кошти ЛОО ПП “Слуга народу”. А в цьому році за сприяння райдержадміністрації та ДП “Дрогобицький лісгосп” було впорядковано територію біля пам’ятника, проведено обрізку чагарників. Завдяки цьому Шевченкова постать, яка височіє на пагорбі, видніється далеко над дорогою, яка веде з Дрогобича на Самбір.













