Вчора голова райдержадміністрації Омелян Стасула провів оперативну нараду щодо організації довезення медиків Дрогобиччини до місця праці.
В нараді взяли участь керівники медичних закладів, районного управління ДСНС, перевізники.
В результаті обговорення та консультацій напрацьовано графік транспортного забезпечення працівників охорони здоров’я.
Наголошуємо, автобуси обслуговуватимуть лише медичних працівників!
В графіку можливі зміни! Про них будемо повідомляти додатково!
Новину відредагував: admin2 - 20-03-2020, 16:38













