Сьогодні голова райдержадміністрації Омелян Стасула провів робочу нараду з керівниками служб ДСНС. Обговорювалося питання проведення в населених пунктах району дезінфекції місць, де можливе масове скупчення людей. Про основні вимоги до її проведення доповів начальник районного відділу ДСНС Роман Худик.
За підсумками наради окреслено першочергові завдання: разом з місцевими головами та управлінням Держпродспоживслужби визначення місць, які підлягають дезінфекції; забезпечення індивідуальними засобами захисту працівників, які проводитимуть роботи; виділення коштів для забезпечення пальним та дезрозчином; залучення до виконання робіт господарств та служб, які мають відповідні технічні можливості.













