» Інформація » За ніч до медиків із підозрою на коронавірус звернулись 2 пацієнти

За ніч до медиків із підозрою на коронавірус звернулись 2 пацієнти

Автор: admin2 от 30-03-2020, 10:05

За ніч до медиків із підозрою на коронавірус звернулись 2 пацієнтиУ період з 22:00 год 29 березня до 08:00 год 30 березня в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 2 осіб.

Пацієнти з Жовківського і Пустомитівського району.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 64 особи.

На самоізоляції знаходяться 77 осіб. За увесь час виписано - 56 пацієнтів. Стан усіх хворих -середньої важкості або близький до задовільного. У 4-х пацієнтів наближений до важкого.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулася 197 людей.

За результатами тестів у 6 осіб - грип. За увесь час в сумі у 105 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 92 особи. У п'яти пацієнтів - позитивний результат тесту на коронавірус. Два особи знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.