» Інформація » Тарас Матолич провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів

Тарас Матолич провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів

Автор: admin2 от 27-10-2020, 13:21

Тарас Матолич провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділівСьогодні, 27 жовтня заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Насамперед, Т.Матолич подякував за належно організовану роботу щодо сприяння виборчим комісіям в реалізації їхніх повноважень, зазначивши, що місцеві вибори на Дрогобиччині відбулися демократично і цивілізовано.

На нараді було обговорено першочергові питання забезпечення життєдіяльності району: продовження ремонту доріг, початок опалювального сезону в установах і закладах бюджетної сфери тощо.