З нагоди Міжнародного дня спорту 5-6 квітня у Львові відбулися обласні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. Цього року такі змагання присвячені й Року учасників бойових дій на території інших держав й відбуваються за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини.
Змагання проведено управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за підтримки відділення НОК України у Львівській області і пройшло під гаслом «Ми за мир!» на навчально-спортивній базі літніх видів спорту управління спорту Міністерства оборони. Участі в обласних змаганнях взяли 18 команд з 6 міст обласного значення та 11 районів області, які змагалися у таких дисциплінах:
біг 100 м. та на 1000 м, підтягування на перекладині, плавання на 50 м та метання гранати на дальність. Переможці змагань визначалися в особистому та командному заліках.
Незважаючи на скрутне фінансове становище, команда Дрогобицького району не лише взяла участь в змаганнях, але й успішно в них виступила. В командному заліку між районними командами вона зайняла третю сходинку п’єдесталу (в загальнокомандному – шосте), а в особистій першості представник нашої команди Іван Щудло був кращий в багатоборстві та другий в метанні гранати.
Переможці та призери у особистому заліку по сумі всіх видів програми були відзначені медалями, грамотами та олімпійською літературою від Львівського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» та Львівського відділення НОК України.













