» Інформація » Голова райдержадміністрації провів нараду з питань охорони водних ресурсів у районі

Голова райдержадміністрації провів нараду з питань охорони водних ресурсів у районі

Автор: admin2 от 27-04-2020, 14:37
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації провів нараду з питань охорони водних ресурсів у районіСьогодні, 27 квітня голова районної державної адміністрації Омелян Стасула провів робочу нараду з представниками Львівського рибоохоронного патруля. Обговорено питання співпраці щодо дотримання законодавства у сфері охорони водних біоресурсів на водних об’єктах Дрогобицького району у 2020 році, забезпечення під час нерестового періоду спільних рейдів за участю державних інспекторів рибоохоронного патруля, представників органів влади та поліції, інформаційної кампанії серед населення за участю органів місцевого самоврядування.

Голова райдержадміністрації Омелян Стасула наголосив на важливості систематичного проведення такої роботи, яка повинна сприяти збереженню біорозмаїття водойм Дрогобиччини, що позитивно впливає на екологічну ситуацію в регіоні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua