Сьогодні в райдержадміністрації відбулася нарада з питань реформи освітньої галузі, яку провів заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич. У нараді взяли участь окремі сільські голови та представники відділу освіти. Йшлося про оптимізацію навчальних закладів І ступеня.
Заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич наголосив, що в цій ситуації важливо врахувати всі аспекти. Насамперед, це збезпечити організоване довезення школярів до навчальних закладів, де вони зможуть отримати сучасну, якісну освіту, та працевлаштування педагогів. За підсумками наради заступник голови райдержадміністрації дав відповідні доручення відділу освіти.













