
Вчора, 21 травня голова райдержадміністрації Омелян Стасула мав робочу зустріч із заступником голови облдержадміністрації Юрієм Бучком.
Під час зустрічі обговорено важливі для регіону питання екології та ремонту доріг, окреслено проблемні питання у цих сферах та шляхи їх вирішення.