Вчора, 24 грудня голова райдержадміністрації Максим Лісогор мав робочу зустріч з Дрогобицьким міським головою Тарасом Кучмою. Під час розмови обговорювалися питання взаємодії та співпраці щодо розвитку інфраструктури регіону, забезпечення стабільного функціонування соціальної сфери, спільного вирішення проблемних питань міста і району. Беручи до уваги особливості Дрогобицької агломерації та тісний соціально-економічний зв'язок між її адміністративними центрами, йшлося про участь району у Меморандумі про співпрацю, нещодавно підписаного мерами міст Дрогобиччини.













