» Інформація » Для представників інститутів громадянського суспільства проведуть тренінг з побудови особистого бренду в соцмережах

Для представників інститутів громадянського суспільства проведуть тренінг з побудови особистого бренду в соцмережах

Автор: admin2 от 20-07-2020, 14:52
 (голосів: 0)

Для представників інститутів громадянського суспільства проведуть тренінг з побудови особистого бренду в соцмережахВідділ комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації запрошує інститути громадянського суспільства до участі у безкоштовному тренінгу «Особистий бренд у соціальних мережах».

Спікер -  мотиваційна тренерка з soft skills, SMM-менеджерка та авторка двох книг: автобіографічної книги-сповіді «Людина без одягу» та збірки віршів «Листи до неба» Ярина Мірко.  

Тема заходу розкриє соціальні мережі не лише як можливість спілкування з користувачами, а і як потужний інструмент для кар’єрного зростання та нетворкінгу, можливості оперативного інформування про події, що відбуваються.

Дата – 29 липня, початок о 18:00 год.

Місце проведення: внутрішній дворик Львівської обласної державної адміністрації (вул. Винниченка, 18)

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватись до 16:00 год 28 липня за посиланням. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua