Сьогодні, 30 липня відповідно до графіку робочих поїздок керівництва області в райони Дрогобиччину відвідав заступник голови облдержадміністрації Юрій Холод.
Разом з головою райдержадміністрації Омеляном Стасулою представник обласної влади оглянув стан утримання в належному стані територій, вулично-дорожньої мережі та благоустрою населених пунктів.
В рамках візиту Юрій Холод побував у Рихтицькій СЗШ І-ІІІ ст. В супроводі голови райдержадміністрації Омеляна Стасули, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Ярослава Куцика, директора школи Наталії Жук заступник голови облдержадміністрації Юрій Холод оглянув приміщення, обладнані в рамках державного проєкту “Нова українська школа”, інші навчальні приміщення, залу засідань, залу для занять хореографією, пришкільну територію. Заступник голови ОДА позитивно оцінив проведені в школі ремонтні роботи, які здійснювалися за кошти Державного фонду регіонального розвитку, обласного та районного бюджетів.













