Ділянка дороги Дрогобич-Самбір до міського звалища твердих побутових відходів у Брониці завжди була проблемною у питанні благоустрою. Проблему створюю автомобілі, які возять сміття. Постійне прибирання, особливо, напередодні Великодня, допомагає лише на деякий час. Сміття з'являється знову. Неодноразово проблема обговорювалася в райдержадміністрації. Основна вимога, яка ставиться до підприємств, які перевозять сміття — сміттєвози мають мати закритий кузов.
Нещодавно на цій ділянці дороги побувала робоча група райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови РДА Степаном Рудницьким. За результатами комісійного обстеження підприємства, які вивозять тверді побутові відходи на Броницьке звалище, попереджені про необхідність дотримуватися вимог перевезення ТПВ та прибирати за собою.
В подальшому матеріали на порушників будуть скеровуватися в правоохоронні та природоохоронні контролюючі органи.













