В суботу, 19 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад взяв участь у Пластовому святі, яке відбулося на головній Дрогобицькій площі. В.Скоропад привітав активну, небайдужу молодь Дрогобиччини з відкриттям нового пластового року. Перший заступник голови райдержадміністрації побажав юнакам і юнкам цікаво і плідно провести цей рік, здобути нові вміння і навички, бути гідними продовжувачами традицій Пласту, який виховав не одне покоління активних громадян, патріотів України.













