» Інформація » Віталій Скоропад вітав дрогобицьких енергетиків

Віталій Скоропад вітав дрогобицьких енергетиків

Автор: admin2 от 27-12-2016, 13:20
 (голосів: 0)

Віталій Скоропад вітав дрогобицьких енергетиківЯк уже повідомлялося, днями керівництво райдержадміністрації вітало з професійним святом енергетиків. В урочистих зборах у Дрогобицькому РЕМі взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, який щиро привітав начальника РЕМу, депутата районної ради Василя Дмитрика та колектив зі святом, подякував за добру відповідальну працю, яка служить належному забезпеченню життєдіяльності регіону.

Дрогобицьких енергетиків також привітали єпископ Дрогобицький та Самбірський УПЦ КП Яків, секретар єпархії о.Андрій Безушко, заступник голови районної ради Володимир Стецівка.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua