Як уже повідомлялося, днями керівництво райдержадміністрації вітало з професійним святом енергетиків. В урочистих зборах у Дрогобицькому РЕМі взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, який щиро привітав начальника РЕМу, депутата районної ради Василя Дмитрика та колектив зі святом, подякував за добру відповідальну працю, яка служить належному забезпеченню життєдіяльності регіону.
Дрогобицьких енергетиків також привітали єпископ Дрогобицький та Самбірський УПЦ КП Яків, секретар єпархії о.Андрій Безушко, заступник голови районної ради Володимир Стецівка.













