В рамках підготовки до позачергової сесії районної ради 6 травня відбулося засідання постійних комісій ради з питань охорони здоров'я і соціального захисту та з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики. У роботі комісій взяли участь заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів. Розглядалося питання про внесення змін до бюджету району з метою забезпечення економії бюджетних коштів та недопущення втрат бюджету. Комісії заслухали інформацію управління фінансів райдержадміністрації та узгодили відповідні висновки для розгляду на пленарному засіданні позачергової сесії. Зокрема, що стосується подальшої долі соціальних працівників районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, прийняте узгоджене рішення рекомендувати переведення їх на неповну зайнятість та подальше працевлаштування на контрактній основі. Компромісу досягнено задля того, щоб не залишити працівників без мінімальних засобів для існування.













