» Інформація » Керівництво райдержадміністрації брало участь у роботі постійних комісій районної ради

Керівництво райдержадміністрації брало участь у роботі постійних комісій районної ради

Автор: admin2 от 24-09-2014, 10:15
 (голосів: 0)

Керівництво райдержадміністрації брало участь у роботі постійних комісій районної радиПротягом тижня керівництво та представники структурних підрозділів райдержадміністрації брали участь у роботі постійних депутатських комісій та у засіданні Президії районної ради. Серед найважливіших питань, які виносилися на розгляд: про стан підготовки народногосподарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-15 років, про соціально-економічний стан району за 8 місяців 2014 р., про стан дотримання законності в галузі пасажирських перевезень на території району, про присвоєння Залокотській СЗШ І-ІІ ст. імені героя УПА Миколи Фриза, про перейменування гори Горб на території Довжанської Гірської та Рибницької сільських рад на гору Героїв Небесної сотні, інші питання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua