» Інформація » Представники Дрогобиччини – серед кращих на чемпіонаті Європи з ушу

Представники Дрогобиччини – серед кращих на чемпіонаті Європи з ушу

Автор: admin2 от 19-05-2014, 10:12
 (голосів: 0)

Представники Дрогобиччини – серед кращих на чемпіонаті Європи з ушуЗбірна України сенсаційно завершила свій виступ на чемпіонаті Європи серед дорослих та юніорів з ушу, що нещодавно завершився в Бухаресті (Румунія).

Українські спортсмен,и серед яких було двоє представників Дрогобиччии – Вероніка Сенюх та Андрій Фегецин, зуміли вибороти у різних вікових групах 39 золотих медалей, 36 срібних, 31 бронзову та посісти друге загальнокомандне місце серед 32 країн-учасниць.

На дебютному для себе Чемпіонаті Європи Вероніка Сенюх в боротьбі не лише зі своїми візаві з інших національних збірних, але і у протистоянні з суддівським корпусом, здобула абсолютну перемогу, піднявшись на найвищу сходинку Європейського п’єдесталу в змагальній категорії “таолу”, розділ “Кулак” (чан і нань цюань) та «бронзову» нагороду в розділі “Довга зброя”. У цій же змагальній дисципліні, тільки серед юніорів Андрій Фегецин виборов “бронзу”.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua