» Список статей за 19.05.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

В районі уточнюють збитки, завдані стихією

Автор: admin2 от 19-05-2014, 13:46

В районі уточнюють збитки, завдані стихією19 травня відбулося чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Було озвучено інформацію за підсумками поїздки робочих груп на постраждалі від стихії території. Про найбільш проблемні питання комісію інформував заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. Він, зокрема, загострив увагу на пошкодженні дороги у Старому Кропивнику в напрямку Коритища, частковому руйнуванні Рибницького моста, значних об'ємах збитків, завданих Волощі, Нагуєвичам, Рихтичам, Лішні, Ортиничам, Меденичам, Підбужу.

Заступник голови районної ради Роман Урбан запропонував створити окрему комісію, яка б обстежила діючі протипаводкові споруди, дала оцінку їхній ефективності та виявила слабкі місця, які необхідно поправляти...

Представники Дрогобиччини – серед кращих на чемпіонаті Європи з ушу

Автор: admin2 от 19-05-2014, 10:12

Представники Дрогобиччини – серед кращих на чемпіонаті Європи з ушуЗбірна України сенсаційно завершила свій виступ на чемпіонаті Європи серед дорослих та юніорів з ушу, що нещодавно завершився в Бухаресті (Румунія).

Українські спортсмен,и серед яких було двоє представників Дрогобиччии – Вероніка Сенюх та Андрій Фегецин, зуміли вибороти у різних вікових групах 39 золотих медалей, 36 срібних, 31 бронзову та посісти друге загальнокомандне місце серед 32 країн-учасниць.

На дебютному для себе Чемпіонаті Європи Вероніка Сенюх в боротьбі не лише зі своїми візаві з інших національних збірних, але і у протистоянні з суддівським корпусом, здобула абсолютну перемогу, піднявшись на найвищу сходинку Європейського п’єдесталу в змагальній категорії “таолу”, розділ “Кулак” (чан і нань цюань) та «бронзову» нагороду в розділі “Довга зброя”. У цій же змагальній дисципліні, тільки серед юніорів Андрій Фегецин виборов “бронзу”.