У всіх куточках України сьогодні проходять урочисті заходи з нагоди 202-річниці від дня народження Тараса Шевченка.
Зокрема, і в Дрогобицькому районі, поблизу села Лужок Долішній, відбулося святкове дійство біля пам’ятника Т.Шевченка, куди керівники району: перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, учні та вчителі місцевої школи прийшли віддати шану великому Кобзареві й покласти вінки та квіти до пам’ятника поету.
Дух Тараса, його натхненні рядки, звучали у виконанні дітей, його слова лунали і під акомпонимент баяна – «Реве та стогне Дніпр широкий», «Заповіт» не залишили нікого байдужим.
Тому гості щиро подякували учням за ту «...шевченківську атмосферу, яку вони сьогодні подарували».













