Під час оперативної наради, яку сьогодні провів голова райдержадміністрації Степан Кулиняк, йшлося про діяльність структурних підрозділів, функції яких перейшли до територіальних громад у результаті реформи децентралізації. Степан Кулиняк зазначив, що має намір провести співбесіди з працівниками цих підрозділів, щоб з’ясувати їхній подальший статус та формат роботи.
Детально була обговорена ситуація щодо стану захворюваності населення Дрогобиччини на COVID-19. За повідомленням медиків статистика є невтішною, тому необхідно й надалі дотримуватися карантинних обмежень та вакцинуватися.
На нараді також йшлося про повноваження Дрогобицької філії “Райавтодор” щодо ремонту місцевих доріг.
Обговорювалися господарські та організаційні питання райдержадміністрації, проведення особистого прийому громадян керівництвом тощо.
За підсумками наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення керівникам управлінь, відділів та служб.













