» Інформація » Степан Кулиняк проведе співбесіди з працівниками підрозділів, функції яких перейшли до ОТГ

Степан Кулиняк проведе співбесіди з працівниками підрозділів, функції яких перейшли до ОТГ

Автор: admin2 от 22-03-2021, 14:38
 (голосів: 0)

Степан Кулиняк проведе співбесіди з працівниками підрозділів, функції яких перейшли до ОТГПід час оперативної наради, яку сьогодні провів голова райдержадміністрації Степан Кулиняк, йшлося про діяльність структурних підрозділів, функції яких перейшли до територіальних громад у результаті реформи децентралізації. Степан Кулиняк зазначив, що має намір провести співбесіди з працівниками цих підрозділів, щоб з’ясувати їхній подальший статус та формат роботи.

Детально була обговорена ситуація щодо стану захворюваності населення Дрогобиччини на COVID-19. За повідомленням медиків статистика є невтішною, тому необхідно й надалі дотримуватися карантинних обмежень та вакцинуватися.

На нараді також йшлося про повноваження Дрогобицької філії “Райавтодор” щодо ремонту місцевих доріг.Степан Кулиняк проведе співбесіди з працівниками підрозділів, функції яких перейшли до ОТГ Обговорювалися господарські та організаційні питання райдержадміністрації, проведення особистого прийому громадян керівництвом тощо.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення керівникам управлінь, відділів та служб.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua