Понеділкова оперативна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Степан Кулиняк, розпочалася зі звітів керівників структурних підрозділів про проведену роботу протягом минулого тижня. В цьому контексті Степан Кулиняк висловив зауваження щодо неналежного виконання завдань окремими працівниками та підрозділами під час організації авторалі.
Під час наради обговорювалися питання стану захворюваності на COVID-19 та проведення вакцинування, передачі окремих об’єктів у сфері охорони здоров’я та освіти Східницькій ТГ, проведення робіт з благоустрою територій тощо.
Йшлося також про проведення цього тижня круглого столу у зв’язку з 35-ми роковинами аварії на Чорнобильській АЕС, про планування на території району обласних заходів до 30-ї річниці Незалежності України, про організацію на батьківщині полковника Андрія Мельника патріотичного фестивалю “Шабелина”.
За підсумками обговорення голова райдержадміністрації дав доручення оновити склад Колегії райдержадміністрації у зв’язку з кадровими змінами, проінспектувати стан благоустрою придорожніх смуг автомобільних доріг на основних напрямках, організувати день довкілля за участю працівників райдержадміністрації, забезпечити активне проведення інформаційної кампанії з вакцинування від COVID-19. Степан Кулиняк також доручив відділу з питань ЖКГ підготувати листа-прохання до голови Дрогобицької ТГ щодо облаштування пішохідних переходів на вул. 22 Січня та ремонту вул. Прорізної.
Про основні завдання на цей тиждень говорили також перший заступник голови райдержадміністрації Роман Шлярп та керівник апарату Мар’яна Жук.













