» Інформація » На Дрогобиччині тривають навчання з територіальної оборони

На Дрогобиччині тривають навчання з територіальної оборони

Автор: admin2 от 20-04-2021, 11:28
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині тривають навчання з територіальної оборониСьогодні, 20 квітня голова райдержадміністрації - голова району територіальної оборони №5 Степан Кулиняк спільно з військовим комісаром Дрогобицько-Бориславського ОРТЦК та СП полковником Миколою Лисаком розпочали штабні навчання щодо відпрацювання з відповідними структурами спільних дій у випадку реальної загрози загострення надзвичайного стану.

Військовий комісар доповів про тактичну обстановку та стратегічні завдання.

Голова райдержадміністрації довів до членів штабу відповідні вказівки щодо організації територіальної оборони у районі.

Навчання триватимуть три дні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua