Сьогодні, 20 квітня голова райдержадміністрації - голова району територіальної оборони №5 Степан Кулиняк спільно з військовим комісаром Дрогобицько-Бориславського ОРТЦК та СП полковником Миколою Лисаком розпочали штабні навчання щодо відпрацювання з відповідними структурами спільних дій у випадку реальної загрози загострення надзвичайного стану.
Військовий комісар доповів про тактичну обстановку та стратегічні завдання.
Голова райдержадміністрації довів до членів штабу відповідні вказівки щодо організації територіальної оборони у районі.
Навчання триватимуть три дні.













