26 жовтня у Дрогобицькій міській рад відбулася Координаційна нарада з питань територіальної оборони регіону за участю керівництва району та міст Дрогобиччини, представників військкомату і місцевого ополчення. У зв'язку із суспільно-політичною ситуацією в Україні погоджено спільне рішення щодо організаційного забезпечення територіальної оборони Дрогобиччини.
За підсумками наради буде оприлюднене звернення щодо спільних дій влади, військових, правоохоронних органів та громадських і волонтерських організацій для організації безпеки регіону у випадку необхідності.













