Працівники Дрогобицької райдержадміністрації на чолі з головою РДА Степаном Кулиняком взяли участь у Дні довкілля. Було прибрано від сміття узбіччя дороги та прилеглу територію біля Меморіального комплексу жертвам Голокосту, що в Броницькому лісі.
До прибирання долучилися працівники філії “Дрогобицький райавтодор”.













