» Інформація » Працівники РДА провели День довкілля

Працівники РДА провели День довкілля

Автор: admin2 от 21-04-2021, 15:02
 (голосів: 0)

Працівники РДА провели День довкілляПрацівники Дрогобицької райдержадміністрації на чолі з головою РДА Степаном Кулиняком взяли участь у Дні довкілля. Було прибрано від сміття узбіччя дороги та прилеглу територію біля Меморіального комплексу жертвам Голокосту, що в Броницькому лісі.

До прибирання долучилися працівники філії “Дрогобицький райавтодор”.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua