Сьогодні, 6 травня у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» на території Меденицької ТГ Дрогобицького району розпочала роботу поліцейська станція.
В урочистому відкритті взяли перший заступник голови райдержадміністрації Роман Шлярп, голова Меденицької територіальної громади Михайло Живчин, начальник Управління превентивної діяльності поліції Львівщини капітан поліції Василь Семенюк, мешканці громади.
У своєму виступі під час урочистостей перший заступник голови РДА зазначив, що відкриття поліцейської станції є дуже важливою і потрібною справою для громади, де проживає майже 19 тис мешканців. “Безпека громадян — понад усе. Головним завданням поліцейського офіцера є забезпечення правопорядку та створення безпечного середовища для кожного мешканця,” - сказав Роман Шлярп.
Обов’язки поліцейського офіцера громади виконуватиме старший лейтенант поліції Ігор Бученков. Щоб краще знати проблеми громади та орієнтуватися у потребах мешканців, поліцейський офіцер проживатиме на території громади.
На нього покладені обов’язки патрульного поліцейського, дільничного офіцера поліції, підтримання публічного порядку, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, реагування на звернення громадян, превентивна робота тощо.
Правоохоронець забезпечений службовим транспортом, зброєю, засобами зв’язку, оргтехнікою та всім необхідним для несення служби.
Слід зазначити, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області спільно з територіальними громадами, з якими підписано відповідні меморандуми про співпрацю.













