» Інформація » Серед сільських голів Стрийського напрямку визріла ідея створення громади з центром в Почаєвичах

Серед сільських голів Стрийського напрямку визріла ідея створення громади з центром в Почаєвичах

Автор: admin2 от 9-06-2016, 15:01
 (голосів: 0)

Серед сільських голів Стрийського напрямку визріла ідея створення громади з центром в ПочаєвичахСьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу зустріч із сільськими головами Стрийського напрямку з питань децентралізації. В розмові взяли участь начальник організаційного відділу райдержадміністрації Любов Кішко, сільські голови Нижніх та Верхніх Гаїв, Болехівців, Почаєвич, Раневич, Михайлевич та Солонська. Йшлося про формування перспективного плану спроможної об'єднаної територіальної громади. Сільські голови заявили, що остаточно не погоджуються на об'єднання з містами. Болехівський сільський голова Ірина Кіс наполягала на ОТГ з центром в Болехівцях. Проте в кінцевому результаті після тривалого обговорення сільські голови домовилися подавати до облдержадміністрації пропозицію щодо утворення Почаєвицької об'єднаної територіальної громади.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua