» Інформація » Роман Шлярп взяв участь у пам'ятних заходах до Дня пам'яті та примирення

Роман Шлярп взяв участь у пам'ятних заходах до Дня пам'яті та примирення

Автор: admin2 от 8-05-2021, 19:13
 (голосів: 0)

Роман Шлярп взяв участь у пам'ятних заходах до Дня пам'яті та примиренняСьогодні, 8 травня Україна разом з європейською спільнотою під гаслом «Ніколи знову» відзначає День пам’яті та примирення на знак пам’яті про жертви Другої світової війни.

З цієї нагоди на території Меморіального комплексу «Тюрма на Стрийській» у Дрогобичі відбулися поминальні заходи, у яких взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Роман Шлярп, заступник Дрогобицького міського голови Андрій Ковч, ветерани АТО/ООС, депутати, мешканці Дрогобиччини.

Відбулася спільна молитва під проводом Дрогобицьких священників за душі загиблих та закатованих у Дрогобицькій тюрмі НКВД.

Представники влади, учасники панахиди  поклали квіти та запалили лампадки біля підніжжя пам’ятного хреста.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua