» Інформація » На Львівщині відзначили День пам’яті та примирення

На Львівщині відзначили День пам’яті та примирення

Автор: admin2 от 8-05-2016, 15:02
 (голосів: 0)

На Львівщині відзначили День пам’яті та примиренняУ неділю, 8 травня з нагоди проведення Дня пам’яті та примирення у Львові та області відбувся ряд урочистих заходів за участі представників влади та громадськості.

"Сьогодні ми віддаємо шану людям, які у непрості часи воювали за Українську державу. - зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. - І цей День пам’яті та примирення покликаний перш за все допомогти нарешті зрозуміти українцям, котрі колись воювали по різні сторони фронту, що вони – одна нація та спільними зусиллями розбудовувати нашу державу".

Відтак представники влади, дипломатичного корпусу та громадськості поклали квіти до Пам’ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору "Шталаг-328".  Також на цьому місці відбулася екуменічна панахида.

Потім учасники заходу тихою ходою пройшли до Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького", де відбулося громадське віче. Там акцією "Вінок пам’яті" вшанували пам’ять полеглих в роки Другої світової війни, жертв національно-визвольної боротьби. Зокрема вплели маки пам’яті у вінок з колючого дроту, який зберігся у тюрмі із 40-х років минулого століття.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua