За інформацією керівника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Галини Чаплі на даний час відповідно до поданих документів кошти на загальну суму 17 тис. грн. для відшкодування збитків перераховані 17-ти мешканцям, які постраждали від паводку. Готуються документи на виплату грошей ще майже 50-ти жителям району.
Як уже повідомлялося, йдеться про домогосподарства, де житловий будинок або квартира у багатоквартирному житловому будинку згідно з актами комісійного обстеження були затоплені паводковими водами (рівень води піднявся вище підлоги).













