» Інформація » В районі виплачують компенсацію постраждалим від стихії

В районі виплачують компенсацію постраждалим від стихії

Автор: admin2 от 10-06-2014, 14:11
 (голосів: 0)

В районі виплачують компенсацію постраждалим від стихіїЗа інформацією керівника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Галини Чаплі на даний час відповідно до поданих документів кошти на загальну суму 17 тис. грн. для відшкодування збитків перераховані 17-ти мешканцям, які постраждали від паводку. Готуються документи на виплату грошей ще майже 50-ти жителям району.

Як уже повідомлялося, йдеться про домогосподарства, де житловий будинок або квартира у багатоквартирному житловому будинку згідно з актами комісійного обстеження були затоплені паводковими водами (рівень води піднявся вище підлоги). 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua