В Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася нарада з підведення підсумків проведення виборів Президента, 25 травня, на якій було озвучено Розпорядження першого заступника голови РДА Степана Рудницького, в якому зокрема сказано, що за активну роботу та якісну підготовку до проведення позачергових виборів Президента України було нагороджено голову окружної виборчої комісії №127 Зоряну Михайлівську, головних спеціалістів відділу ведення Державного реєстру виборців Наталю Кулинич та Наталю Михалко, начальника
відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Любов Кішко, заступника начальника цеху телекомунікаційних послуг №5 Львівської філії ПАТ «Укртелеком» Богдана Фура, працівників Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області Володимира Вовчанчина, Анатолія Гурія, Тетяну Антоник Івана Страдомського та Андрія Охрімовича.
Голова ОВК Зоряна Михайлівська висловила подяку всім державним службам, які всебічно допомагали комісіям у підготовці та проведенню виборів.
Відомо, що зараз ситуація в нашій країні не є стабільною, але чітка та злагоджена робота працівників правоохоронних органів дозволила провести вибори в окрузі без неприємних ситуацій, – про це наголосив заступник начальника Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області Михайло Павук.













